•  

    (+90) 216 606 01 26

  •  

    info@nextacozum.com

KVKK Danışmanlığı & Siber Güvenlik Çözümleri

Nexta Stratejisi

Bütünlük

Danışmanlık faaliyetlerimizde resmin tamamına hakim olmak adına, kontrol listelerimizle kurumunuzda denetim gerçekleştiriyoruz.

Kalite

Yenilikçi danışmanlık anlayışıyla süreç geliştirme ve iyileştirmeyi hedef alarak, danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Müşteri Hizmeti

Müşterilerimizin taleplerini çok iyi anlayan bir firma inancıyla, ilk günden itibaren çözüm odaklı ve yenilikçi misyonumuzla teknik ve idari yöntem tecrübelerimizle süreçlerimizi yönetiyoruz.

Takım Çalışması

Sertifikalı ve donanımlı çalışanlarımız ile birlikte ihtiyaçlarınızı analiz edip ekip ruhu anlayışıyla etkin çözümler üretmekteyiz.

Gizlilik

Müşterilerimizin bilgi güvenliği kapsamında öncelikli olarak gizlilik politikamızı uyguluyoruz.

Yenilik

Teknoloji çağındayız algısı yerine "her dakikamız teknoloji" cümlesinin farkındalığıyla uygulama analizlerini yaparak süreç modellemesine katkı sağlıyoruz.

Süreklilik

Hizmetlerimizin sürekliliği arzusu ile teknik ve danışman kadromuzla zamanında iş teslimi hedefimizdir.

Duyuru

Güncel kanunlar ve olası siber tehditlere karşı müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.

Neden Nexta?

Yenilikçi danışmanlık anlayışımızla süreç geliştirmeyi ve süreçleri iyileştirmeyi hedef alarak kendi özelimizdeki tekniklerle elde ettiğimiz rakamsal sonuçları uygulayarak çözümlerimizi sunuyoruz.

“Teknoloji çağındayız” algısı yerine , "Her Dakikamız Teknoloji” cümlesinin farkındalığıyla , öncelikle sahip olduğunuz bilişim teknolojilerinin , uygulama analizlerini yaparak , danışmanlık hizmetlerimizin kapsamındaki taleplerinizin süreç modellemesine katkı sağlamaktayız.

Yenilikler artık teknolojiyle buluşuyor ve yeni bilgiler öğreniyor ve öğretiyoruz. İş stratejilerinin teknoloji ile buluştuğu noktada sizler için yenilikçi teknolojik çözümler sunuyoruz.

Ürünlerimiz