•  

    (+90) 216 606 01 26

  •  

    info@nextacozum.com

Nexta Çözüm Danışmanlık Anonim Şirketi olarak; 20 yıllık sektör tecrübesine sahip yönetim ekibimizle, bilişim sistemlerinde AR-GE yapılanmamızla ve yenilikçi danışmanlık anlayışımızla süreç geliştirmeyi ve süreçleri iyileştirmeyi hedef alarak; kendi distribütörlük çözümlerimiz ve partner olduğumuz ürünlerle danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

“Teknoloji çağındayız” algısı yerine, “Her Dakikamız Teknoloji” cümlesinin farkındalığıyla, öncelikle sahip olduğunuz bilişim teknolojilerinin, uygulama analizlerini yaparak, danışmanlık hizmetlerimizin kapsamındaki taleplerinizin süreç modellemesine katkı sağlamaktayız.

Müşterilerimizin taleplerini çok iyi bilen bir firma olduğumuzun inancıyla yola çıkarak; müşteri ziyaretlerimizin ilk gününden itibaren çözüm odaklı ve yenilikçi misyonumuzla danışmanlık hizmetlerimize başlıyor, teknik ve idari yöntem tecrübelerimizle süreçlerinizi yönetiyoruz.

Hizmetlerimizin sürekliliği arzusu ile, yetkin teknik ve danışman kadromuz ve tecrübeli çözüm ortaklarımızla sağlayacağımız müşteri mutluluğu temel hedefimizdir.

Yenilikçi danışmanlık anlayışımızla süreç geliştirmeyi ve süreçleri iyileştirmeyi hedef alarak kendi özelimizdeki tekniklerle elde ettiğimiz rakamsal sonuçları uygulayarak çözümlerimizi sunuyoruz.

“Teknoloji çağındayız” algısı yerine , "Her Dakikamız Teknoloji” cümlesinin farkındalığıyla , öncelikle sahip olduğunuz bilişim teknolojilerinin , uygulama analizlerini yaparak , danışmanlık hizmetlerimizin kapsamındaki taleplerinizin süreç modellemesine katkı sağlamaktayız.

Yenilikler artık teknolojiyle buluşuyor ve yeni bilgiler öğreniyor ve öğretiyoruz. İş stratejilerinin teknoloji ile buluştuğu noktada sizler için yenilikçi teknolojik çözümler sunuyoruz.